View the embedded image gallery online at:
http://ducat.rv.ua/study#sigFreeIdb69e2c5273
 

Теоретичні заняття

Теоретичний курс — це та база знань, яка необхідна кожному водієві. При цьому існує думка, що всю інформацію слід вивчити лише для здачі іспиту в сервісному центрі МВС. З упевненістю повідомляємо: знання правил дорожнього руху дозволить вам легко розуміти інших водіїв на дорозі, орієнтуватися в складних ситуаціях, а також контролювати власну безпеку.

В автошколі «ДУКАТ» вивчення теоретичної частини курсу стане для вас справжнім відкриттям. Безліч ілюстрованих матеріалів, необхідна література і головне — цікава подача інформації з боку викладачів, дозволять вам легко і швидко освоїти матеріал.

Крім того, особливістю викладання в нашій школі є те, що викладачі окрім основної теоретичної частини, поділяться з вами й іншими практичними знаннями про ситуації на дорозі.

Вступна лекція

Перший крок — це ввідно-організаційна лекція. Звертаємо вашу увагу, що саме на ній ви дізнаєтеся всю необхідну інформацію: план і програму навчання в автошколі, основні моменти, з якими можуть виникнути труднощі під час курсу. Також, звичайно ж, ви познайомитеся з колективом автошколи «ДУКАТ» та отримайте відповідь на всі ваші запитання, що стосуються навчання. Хочемо зазначити, що протягом всього процесу навчання ви можете звертатися до викладачів та інструкторів за порадою або консультацією.

Правила дорожнього руху

Курс «Правила дорожнього руху» — це, безумовно, основа того, що необхідно засвоїти. Основний акцент хотілося б зробити на тому, що необхідно не тільки орієнтуватися в знаках. Цього мало. Ви повинні вміти чітко і зрозуміло «читати» знаки, щоб в ситуаціях на дорозі змогли швидко прийняти правильне рішення.

Надання першої медичної допомоги постраждалим

Ця частина курсу дасть вам можливість допомогти постраждалим на дорозі , надавши першу медичну допомогу. Саме тому слід совісно підійти до засвоєння цих знань. Адже життя людини — це найдорожче, що є в нашому світі.

Відповідальність водія

Ставши водієм, ви бере на себе абсолютну відповідальність за свої дії на дорозі. Життєві ситуації, які виникатимуть, вимагають негайних і правильних рішень. Ви забули вдома посвідчення водія? Проїхали на червоне світло? Або стали учасником ДТП? Про ваших діях в таких випадках і розповість дана частина теоретичного курсу.

Технічне обслуговування транспортного засобу

Справжній водій вміє керувати автомобілем, дотримується правил дорожнього руху, а крім цього — розбирається в пристроях та технічних характеристиках автомобіля. Ці знання є важливою складовою теоретичних знань. Також ви дізнаєтеся, за яких несправностях ви зможете доїхати до місця ремонту самостійно, а які з них вимагають виклику служби допомоги на дорогах.

Практичні заняття

Ви читали безліч книжок про те, як керувати автомобілем. Переглянули масу відеосюжетів в Інтернеті. Друзі та знайомі давали свої поради та вчили різних хитрощів дорожніх маневрів. Все це буде для вас лише додатковим плюсом під час першого уроку водіння. Головне, що необхідно розуміти — сідати за кермо автомобіля, уважно вислухайте всю інформацію, яку розповість інструктор. Природньо, що вся програма практичного курсу буде побудована таким чином, щоб врахувати усі ваші особливості та побажання. Практичні заняття в автошколі «ДУКАТ» проводяться на спеціально обладнаних автомобілях. Це дозволить учневі більш впевнено триматися на дорозі під час навчальних ситуацій, а інструкторові — детальніше описати ситуацію, що склалася і вихід з неї. Крім того, навчання проводиться за заздалегідь узгодженим графіком, що дозволить вам виділити найбільш відповідне для занять час.

У нашій автошколі передбачені спеціальні додаткові заняття водіння для тих людей, кому при перших уроках було важче орієнтуватися на дорозі. Це зовсім не означає, що у вас не вийде відмінно керувати автомобілем. Досвідчені інструктори автошколи «ДУКАТ» допоможуть вам оволодіти цим мистецтвом, щоб у майбутньому ви впевнено й сміливо відчували себе на дорозі.

Складання іспиту в сервісному центрі МВС.

Курс підготовки в автошколі «ДУКАТ» включає обов’язкову лекцію, присвячену здачі іспиту в сервісному центрі МВС. Наші викладачі детально розкажуть вам про головні етапи: теоретичному і практичному. На заняттях ви розглянете правила роботи з комп’ютерними програмами. І звичайно, наші інструктори ознайомлять вас з екзаменаційними маршрутами, що в свою чергу допоможуть не розгубитися та успішно скласти іспит в сервісному центрі МВС. Головне, що вам необхідно засвоїти, — успішність складання іспиту гарантують тільки ваші знання та вміння, які ви отримуєте протягом всього курсу навчання. Чіткі знання, впевненість і зібраність допоможуть вам успішно скласти іспит в сервісному центрі МВС з першого разу. Крім того необхідно пам’ятати, що до здачі практичної частини іспиту допускаються лише ті, хто успішно склав теоретичний.

Автошкола «ДУКАТ» бажає вам завзятості під час навчання, та впевненості при здачі іспиту.  

є запитання?

телефонуйте:

+38 (068) 699-00-99